Fotosoutěž

Fotofestival Moravská Třebová vyhlašuje pátý ročník velké internetové fotografické soutěže o hodnotné ceny! Zadáním letošního ročníku soutěže je „KRAJINA“.

Do soutěže můžete zaslat jednu fotografii a to do půlnoci 26. června 2015. Soubor musí být ve formátu .JPG, jeho velikost nesmí být větší než  2 MB a rozměry by neměly přesáhnout 1920 pixelů. Po zaslání fotografie prochází schvalovacím procesem. Soutěžící můžete podpořit veřejným hlasováním, prostřednictvím Facebooku (tlačítko “Like“ pod snímkem). Uvádějte prosím celé jméno s příjmením, nebo Vaše fotografie nebude schválena.

Odborná porota vybere 1-3 místo a soutěžícího, který získal nejvyšší počet veřejných hlasů v den zahájení festivalu 27. června 2015. Vyhlášení se uskuteční v tentýž den v Muzeu (přesný čas bude upřesněn).

Salon na šňůrách

V sobotu 27. června se od 9:30 mohou všichni zájemci zapojit do soutěže Salon na šňůrách. Ta se každoročně odehrává na arkádách zámku, kde soutěžící mohou umístit své zvětšené fotografie. Ty zde budou viset v průběhu hodnocení až do 17:00 téhož dne. Výsledky pak vyhlašuje moderátor v rámci přednáškového programu v hale Muzea na Svitavské ulici v 16.00.

Vítěze a loňské příspěvky do soutěže si můžete prohlédnout v archivu.

Chcete se zapojit do soutěže?

Pokud se chcete zapojit soutěžit, můžete svou fotografii do poslat pomocí tohoto formuláře!

Galerie soutěžních fotografií